CEZAMAT Politechniki Warszawskiej na konferencji MicroTAS 2023

23 października 2023

15-19 października 2023 CEZAMAT PW uczestniczył w 27 Międzynarodowej Konferencji Zminiaturyzowanych Systemów dla Nauk Chemicznych i Przyrodniczych MicroTAS 2023 w Katowicach.

MicroTAS 2023 to kolejna edycja międzynarodowej konferencji, która jest najważniejszym wydarzeniem w świecie badań z zakresu mikroprzepływów, mikrofabrykacji, natotechnologii, integracji materiałów i powierzchni oraz technologii badawczych w naukach przyrodniczych i chemii. Tegoroczna edycja po trzech latach przerwy  ponownie odbyła się  w formie stacjonarnej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 900 naukowców, badaczy i specjalistów z tej branży z całego świata.

Przewodniczącymi tegorocznej edycji konferencji byli prof. dr hab. inż. Zbigniew Brzózka oraz dr hab. inż. Elżbieta Jastrzębska, prof. PW. Przedstawiciele Politechniki Warszawskiej, w tym CEZAMAT PW, współprowadzili sesje plenarne, przedstawili wyniki swoich badań podczas  konferencyjnych wystąpień oraz zaprezentowali 17 doniesień w formie plakatów  podczas tzw. sesji posterowych. Równolegle na  stoisku CEZAMAT Politechniki Warszawskiej zaprezentowano główne obszary badań i opracowane technologie.

Skip to content