CEZAMAT Politechniki Warszawskiej na targach SEMICON Taiwan

7 września 2023

Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej uczestniczy w targach SEMICON Taiwan w Tajpej.

Targi SEMICON są jednym z najważniejszych wydarzeń w przemyśle półprzewodnikowym na świecie, przyciągając uwagę kluczowych przedstawicieli branży high-tech. Organizatorem Polskiego Stoiska Narodowego jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). Udział w targach jest okazją do nawiązania partnerstw i współpracy z międzynarodowymi firmami i instytucjami, co może przyczynić się do dalszego rozwoju branży półprzewodników w Polsce.

Prezentacja innowacyjnych technologii na międzynarodowej scenie zwiększa globalną rozpoznawalność i prestiż polskich firm i instytucji badawczych w dziedzinie półprzewodników.

Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii Politechniki Warszawskiej jest reprezentowane przez prof. dr hab. inż. Romualda B. Becka, dr inż. Piotra Wiśniewskiego oraz dr inż. Mateusza Słowikowskiego. Ich obecność podczas tego prestiżowego wydarzenia podkreśla znaczenie i kompetencje CEZAMAT PW w dziedzinie materiałów i technologii półprzewodnikowych oraz stanowi istotny wkład w rozwijającą się globalnie branżę high-tech.

 

Skip to content