Kiermasz Świąteczny PW 2022

1 grudnia 2022

To już tradycja, że na początku grudnia na placu Politechniki przed Gmachem Głównym stają domki ze świątecznymi specjałami. Tak będzie też w tym roku. Zapraszamy wszystkich od 1 do 3 grudnia w godz. 10.00-18.00. 

Centralnym punktem Kiermaszu Świątecznego PW 2022 będzie  domek z politechnicznymi gadżetami. Wśród nich nie zabraknie nowych wzorów kultowych skarpetek PW. Przygotowaliśmy też m.in. kubki, filiżanki, torby, czapki, rękawiczki, gry, maskotki, pierniki, ozdoby świąteczne oraz gadżety, które przydadzą się każdemu inżynierowi i przyszłemu inżynierowi. Będzie także Miód Rektorski z pasieki znajdującej na terenie CEZAMAT-u. Po raz pierwszy na naszym Kiermaszu pojawi się również rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW.

Wszystkie gadżety i wyroby będzie można otrzymać w zamian za datek – jak co roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – specjalne wyróżnienie dla zdolnych i aktywnych studentów i doktorantów PW. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce, ale najbliższy bankomat jest w holu Gmachu Głównego.

Szczególnie zapraszamy pierwszego dnia Kiermaszu – 1 grudnia na godz. 14.00. Wtedy uroczyście rozpoczniemy okres świąteczny na PW. W programie:

  • ogłoszenie laureatów tegorocznej edycji Stypendium pod choinkę i wręczenie im nagród (fundusze na ten cel zgromadziliśmy dzięki hojności uczestników ubiegłorocznego Kiermaszu – dzięki temu rozdysponujemy 27 420,60 zł),
  • przekazanie choinek dla Wydziałów PW,
  • premiera świątecznych dekoracji Gmachu Głównego, w tym nowej iluminacji.

Wstęp na naszą trzydniową imprezę jest wolny. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału i do dołączania do wydarzenia na Facebooku!

Skip to content