Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej

28 października 2022

26-27.10.2022 odbyła się Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej w Lublinie. Wśród wystawców znalazło się również stoisko Politechniki Warszawskiej.

Ogólnokrajowa Konferencja i Targi Służby Więziennej to przedsięwzięcie o charakterze ogólnopolskim, podczas którego poruszane są zagadnienia związane z funkcjonowaniem systemu penitencjarnego, jako ważnego ogniwa w systemie bezpieczeństwa państwa. Konferencja i Targi Służby Więziennej były doskonałą okazją do podjęcia dyskusji, wymiany doświadczeń i zapoznania szerokiej opinii publicznej z interesującymi aspektami funkcjonowania więziennictwa.

Na stoisku Politechniki Warszawskiej spotykaliśmy się z gośćmi Targów, rozmawialiśmy o współpracy oraz prezentowaliśmy nasze technologie i propozycje rozwiązań. Podczas wydarzenia CEZAMAT reprezentowali m.in. Mariusz Wielec – Dyrektor CEZAMAT oraz dr Piotr Wiśniewski – Kierownik Działu Inteligentnych Systemów Półprzewodnikowych (SEMINSYS). Z zaprezentowanych technologii najwięcej zainteresowania wzbudził prototyp skanera terahercowego do przesyłek listowych.

 

Organizatorami wydarzenia były Targi Lublin S.A. oraz Grupa MTP. Wiodącym partnerem merytorycznym i Głównym Patronem Honorowym wydarzenia była Służba Więzienna. Pierwsza edycja odbyła się w 2019 roku w Targach Lublin.

Skip to content