Zapraszamy na warsztaty Klastra Nowych Technologii Medycznych NTMED „Nauka – biznes: Innowacje w medycynie i zdrowiu”

10 czerwca 2024

Warsztaty Klastra NTMED odbędą się 18 czerwca 2024 r. w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej przy ul. Poleczki 19 w Warszawie.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną innowacyjne technologie o potencjale wdrożeniowym dedykowane wyrobom medycznym i produktom farmaceutycznym opracowane przez zespoły z całej Polski. Aktywne powłoki dla wyrobów medycznych, teleinformatyczny system interaktywnego monitorowania stanu zdrowia, otrzymywany biotechnologicznie biopolimer czystości farmaceutycznej czy przenośny detektor gruźlicy – te i inne najnowsze rozwiązania są gotowe do dalszych etapów komercjalizacji, aby finalnie stać się  przełomowymi produktami rynkowymi.

W trakcie warsztatów przedstawiciele Branżowych Punktów Kontaktowych przybliżą ideę Partnerstw Europejskich dedykowane obszarowi zdrowia oraz omówią ekosystem innowacji w sektorze medycznym w Polsce, wskazując gdzie pozyskać dofinansowanie na badania. Przedstawiciele start-upów dodatkowo będą mieli szanse zapoznać się z konkursem „Startuj z Mazowsza”. W przerwach przy kawie i lunchu zapraszamy do nawiązywania kontaktów i rozmów o nowych projektach.

Wydarzenie ma charakter stacjonarny i jest bezpłatne.

Agenda wydarzenia – aktualizacja 17.06.24 (do pobrania)
Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/uzdcvtGKQz

Zachęcamy do uczestnictwa!

 

Wydarzenie jest realizowane przez Politechnikę Warszawską w ramach projektu „Hub Innowacji w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT” dofinansowanego ze środków budżetu państwa w programie „Nauka dla Społeczeństwa”.

 

Skip to content